آغاز ارائه نمایندگی هاست ویندوز 25 شهریور 1396

پس از ارائه موفق سرویس قدرتمند میزبانی وب ویندوز، بنا به درخواست بسیاری از کاربران و پیشنهادات شما همراهان گرامی، مفتخریم که عرض کنیم سرویس نمایندگی هاست ویندوز نیز با قدرت و امکانات بی نظیر ... بیشتر »

از سرگیری ثبت دامنه های بین المللی 11 مرداد 1396

بدینوسیله به اطلاع کلیه کاربران ارجمند می رساند پس از وقوع محدودیت در استفاده از رجیسترار ریسلو، واحد ثبت دامنه و امور بین الملل این شرکت ضمن تحقیق و بررسی رجیسترارهای مختلف با 4 تن از آن ها ... بیشتر »

محدودیت ثبت دامنه در رجیسترار ریسلو 27 تیر 1396

به اطلاع کاربران گرامی می رساند که با شدت گرفتن تحریم های آمریکا علیه ایران متاسفانه رجیسترار Resello متولی ثبت دامنه های بین المللی نیز با محدودیت هایی مواجه شده که به همین دلیل ادامه همکاری با ... بیشتر »

حضور های ساپورت در 23مین نمایشگاه الکامپ تهران 26 تیر 1396

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک از 30 تیر تا 2مرداد ماه برگزار می شود. های‎ساپورت نیز در این رویداد مهم حضور خواهد داشت و از شما دعوت می کند تا با ... بیشتر »

جشنواره تابستانه های ساپورت - فروش ویژه دامنه تا 80% تخفیف 28 خرداد 1396

به اطلاع کلیه کاربران محترم می رساند به مناسبت آغاز جشنواره تابستانه های ساپورت، بیش از 28 پسوند دامنه در مرحله فروش ویژه قرار گرفتند. این جشنواره که از روز سه شنبه 30 خرداد ماه تا پایان روز جمعه ... بیشتر »

مشکل درگاه بانک ملت 27 خرداد 1396

بدینوسیله به استحضار کاربران محترم می رساند متاسفانه به دلیل تداخلی در شرکت به پرداخت ملت و ارتباطات زیرساخت، ساعاتیست که امکان پرداخت صورتحساب ها از طریق درگاه ملت وجود ندارد. ما در حال ... بیشتر »

تخفیف ویژه به مناسبت روز پدر 20 فروردین 1396

 ضمن عرض تبریک میلاد امیرالمومنین امام علی (ع) و روز پدر، با آرزوی سلامتی برای همه پدران دوست داشتنی، تخفیف هایی به شرح زیر در نظر گرفته شده است.20 درصد تخفیف برای کلیه سرویس های میزبانی وب ... بیشتر »

راه اندازی کانال تلگرام های ساپورت 19 فروردین 1396

به اطلاع کلیه کاربران محترم های ساپورت می رساند بنا به درخواست مکرر شما عزیزان، کانال تلگرام های ساپورت به آدرس زیر راه اندازی گردید.کانال تلگرام: https://t.me/hisupportnetشما می توانید با عضویت در این ... بیشتر »