افزونه‌های لایسنس cPanl

این افزونه IP‌های مورد استفاده در ارسال ایمیل را در 18 مرکز مانیتورینگ اسپم (RBL) مورد بررسی قرار داده و چنانچه IP سرور در یکی از آن‌ها لیست شده باشد جهت جلوگیری از اسپم شدن، به شما گزارش می‌کند.

_____

به‌همراه لایسنس cPanel، رایگان! ارائه می‌شود.

33000تومان


نحوه نصب

این افزونه با بررسی میزان مصرف اکانت‌ها در بخش‌هایی چون رم، پردازنده و MySQL، وبسایت‌های پر مصرف را شناسایی و از طریق ایمیل و همچنین WHM به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه، گزارش و اخطار ارسال می‌کند.

_____

به‌همراه لایسنس cPanel، رایگان! ارائه می‌شود.

33000تومان


نحوه نصب

جعبه ابزاری استثنایی حاوی بسیاری از ابزارهای بروز و مدرن SEO که با استفاده از آن، وبسایت شما در زمانی کوتاه به موتورهای جستجو Google, Yahoo و Bing معرفی شده و ضمن ارتقا SEO در صدر نتایج جستجو قرار می‌گیرد.

_____

به‌همراه لایسنس cPanel، رایگان! ارائه می‌شود.

33000تومان


نحوه نصب

این افزونه در واقع ابزاری شبیه MxToolBox در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن می‌توانید لیستی از مهمترین و تاثیر گذارترین مراکز مانیتور اسپم (RBL) را در اختیار داشته باشید و IPهای سرور خود را همواره مورد مانیتور قرار دهید. در این صورت به محض لیست شدن IP در یکی از RBLها، متوجه شده و جهت رفع مشکل اقدام خواهید کرد.

برخی از بخش‌هایی که با مراجعه به WHM قابل مدیریت هستند:

Overview: در این بخش لیست کل IP های سرور به همراه وضعیت آن‌ها در لیست RBL، مشاهده می‌شود. ضمن اینکه با کلیک بر روی هر IP جزییات آن نمایش داده می‌شود.

Settings: در این بخش تعیین می‌کنید که کدامیک از IP های سرور در چک لیست افزونه قرار داشته باشند ضمن اینکه می‌تواند تنظیم کنید که نتایج RBL در cPanel کاربران نیز جهت اثبات عدم وجود مشکل در IP‌های سرور، نمایش داده شود!

Licenses: محلی که کد لایسنس ارائه شده توسط HiSupport درج می‌شود.

برخی از ویژگی‌های برجسته این افزونه به شرح زیر می‌باشند:

ارسال گزارش: روزانه ایمیل‌هایی حاوی گزارش اکانت‌های پر مصرف به مدیر سرور ارسال می‌شوند.

محدودیت‌های قابل تنظیم: با تنظیم مقادیر مورد نظر CPU, RAM و MySQL، گزارش‌ها به اکانت‌هایی محدود خواهند شد که بیش از مقادیر ثبت شده مصرف کرده باشند.

مشاهده گزارش در cPanel: این افزونه امکانی را در اختیار مدیر سرور قرار می‌دهد که با فعال سازی آن، کاربران cPanel نیز می‌توانند منابع مصرفی وبسایت خود را در  هر 3 بخش RAM، CPU و MySQL، مشاهده کنند! در این صورت بهینه سازی وبسایت برای ایشان ساده‌تر خواهد شد!

نیازمندی‌ها: نیازمندی‌های این افزونه در هنگام نصب به شرح زیر است:
cURL
IonCube Loader
PHP 5.3 یا بالاتر
cPanel 11.34 یا بالاتر

One-Click Sitemap: افزونه Attracta، بزرگترین ارائه کننده Sitemap به گوگل و دیگر موتورهای جستجو است. گوگل به تنهایی روزانه بیش از 45 میلیون صفحه وبسایت و بلاگ را با استفاده از تکنولوژی Attracta بروز و ثبت می‌کند!

Link Building: ساخت لینک و محتوای ارزشمند، بهینه سازی SEO و افزایش بازدید کنندگان وبسایت ها را به دنبال دارد که Attracta همواره ارائه دهنده خدمات مرتبط است.

Live Search Engine Listing: این افزونه با استفاده از روشی خاص ضمن ارتقا رتبه SEO، وبسایت شما را در صدر موتورهای جستجو قرار داده و امکانی فراهم می‌کند تا صفحات لیست شده در موتورهای جستجو را به تفکیک مشاهده کنید.

SEOTips-Social Networks: گوگل اهمیت ویژه‌ای برای وبسایت‌های برخوردار از اکانت Facebook و Twitterr قائل است. با استفاده از ابزار SEO Tips به‌راحتی می‌توانید اقدام به مدیریت این بخش از وبسایت خود کنید.

Others: و بسیاری از ابزارهای دیگر که پس از نصب در cPanel قابل مشاهده هستند.

site-img51

site-img51

site-img51