هر گاه به دنبال یک کنترل پنل هاستینگ خوب یرای سرور مجازی یا اختصاصی لینوکس هستید، نام دو کنترل پنل cPanel و Direct Admin را زیاد خواهید شنید. با استفاده از کنترل پنل، امکان مدیریت اغلب بخش‌های سرور بدون نیاز به خط فرمان و یا دیگر ابزارها، برای ما فراهم است. مثلا  از طریق کنترل پنل می‌توانید لاگ سرور را مشاهده کنید، دیتابیس‌ها را ایجاد، حذف و مدیریت کنید، وبسایت‌های مختلف ایجاد و اسکریپت‌های رایج بر روی آن ها نصب کنید و ایمیل‌هایتان را پیکربندی کرده و در مواقع لزوم از تمامی اطلاعات و تنظیمات، بکاپ تهیه کنید.

Direct Admin یکی از بهترین‌ها و پس از cPanel، پر مخاطب‌ترین پنل میزبانی وب لینوکس است که توسط بسیاری از  کاربران، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرورهای مجازی و اختصاصی در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این پنل ضمن تامین امکانات کافی در مدیریت میزبانی وب، با رابط کاربری جدید، زیبا و جذاب  و کاربردی، نسبت به cPanel کم مصرف‌تر بوده و مبلغ کمتری را به خود اختصاص داده است.

با خرید این لایسنس، ضمن امکان استفاده از آن در سرورهای ایران، می‌توانید بی نهایت اکانت و وبسایت بسازید و نمایندگی فروش هاست با امکانات حرفه‌ای راه اندازی کنید.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

HiSupport ضمن فروش لایسنس Direct Admin، با ارائه خدمات متنوع در تمامی بخش‌های Direct Admin و سرور، از نصب تا پیکربندی، مدیریت، نگهداری و رفع اشکال؛ همراه شما خواهد بود. [خدمات مدیریتی DirectAdmin]

قیمت پایین

دایرکت ادمین، ضمن فراهم آوردن امکانات مناسب و کاربردی، از ارزانترین پنل‌های معتبر میزبانی وب است که لایسنس آن در اختیار شما قرار داده می‌شود.

پایداری خوب

تکنولوژی ترمیم خودکار اطلاعات Crash شده، بروز رسانی مداوم و ارسال گزارش در برابر مشکلات و خطاها، پایداری بالایی در استفاده از دایرکت ادمین بوجود آورده است.

سرعت بالا

دایرکت ادمین، یک پنل کم مصرف است که توانسته در سرورهای مجازی یا اختصاصی با منابع سخت افزاری محدود، سرعت و عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

سادگی در استفاده

دایرکت ادمین، یک پنل ساده و در عین حال کارآمد است که در سه سطح Admin, Reseller و User امکانات خوبی را در اختیار کاربران مبتدی تا پیشرفته قرار می‌دهد.

ویژگی‌های اختصاصی سطح Reseller و User

در بخش Reseller، ایجاد و مدیریت اکانت کاربری با منابع و دسترسی مورد نظر قابل انجام بوده و ضمن سرعت و سادگی کار، امکانات زیر مشترکا در اختیار نماینده و کاربر می‌باشد.

 مدیریت DNS و IP

 ایجاد Backup از بخش‌های مختلف وبسایت

 تغییر زبان و پوسته دایرکت ادمین

 مدیریت دامنه‌ها و  ویرایش DNS Zone

 مدیریت فایل و دایرکتوری با استفاده از File Manager

 برنامه‌های آماری جهت مانیتورینگ رفتار کاربران و بازدید کننده‌ها

 مدیریت دیتابیس MySQL و ایمیل

ویژگی‌های اختصاصی سطح Admin

در بخش Admin، ایجاد و مدیریت اکانت نمایندگی و کاربران بدون لاگین به پنل مجزا و تنها با یک کلیک، قابل انجام است. همچنین امکانات زیر نیز از این طریق در دسترس هستند:

 ایجاد اکانت نمایندگی با ساخت پکیج و ارائه منابع مورد نظر

 مدیریت DNS و IP

 مدیریت Backup و تنظیم سیکل‌های مورد نظر

  مدیریت و نصب پلاگین

 دسترسی به پیام‌ها و گزارش‌های Direct Admin

 امکان ویرایش تنظیمات وب سرور و PHP

 مشاهده آمار و ارقام منابع مصرفی

فضای مورد نیاز

قدرت پردازنده

رم مورد نیاز

سیستم عامل

20 GB

500 MHz

1024 MB

CentOS/CloudLinux/RHEL  5-6-7   32/64-bit

20 GB

500 MHz

1024 MB

Debian 6-7-8   32/64-bit

20 GB

500 MHz

1024 MB

FreeBSD 8-9  32/64-bit

از پنل‌های دیگر استفاده می‌کنید؟