هر گاه به دنبال یک کنترل پنل هاستینگ خوب یرای سرور مجازی یا اختصاصی لینوکس هستید، نام دو کنترل پنل cPanel و Direct Admin را زیاد خواهید شنید. با استفاده از کنترل پنل، امکان مدیریت اغلب بخش‌های سرور بدون نیاز به خط فرمان و یا دیگر ابزارها، برای ما فراهم است. مثلا  از طریق کنترل پنل می‌توانید لاگ سرور را مشاهده کنید، دیتابیس‌ها را ایجاد، حذف و مدیریت کنید، وبسایت‌های مختلف ایجاد و اسکریپت‌های رایج بر روی آن ها نصب کنید و ایمیل‌هایتان را پیکربندی کرده و در مواقع لزوم از تمامی اطلاعات و تنظیمات، بکاپ تهیه کنید.

cPanel یکی از بهترین‌ها و بدون اغراق برترین پنل میزبانی وب است که توسط بسیاری از  کاربران، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرورهای مجازی و اختصاصی در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این پنل ضمن تامین امکانات بسیار زیاد در مدیریت میزبانی وب، با رابط کاربری بسیار جذاب، زیبا و کاربردی، به دو بخش cPanel و WHM تقسیم می‌شود.

با خرید این لایسنس ضمن برخورداری از دو بخش فوق، می‌توانید بی نهایت اکانت و وبسایت بسازید و نمایندگی فروش هاست با امکانات بی نظیر و حرفه‌ای راه اندازی کنید.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

HiSupport ضمن فروش لایسنس cPanel، با ارائه خدمات متنوع در تمامی بخش‌های cPanel و سرور، از نصب تا پیکربندی، مدیریت، نگهداری و رفع اشکال؛ همراه شما خواهد بود. [خدمات مدیریتی cPanel]

ویژگی‌های عمومی cPanel کنترل پنلی مبتنی بر وب که کاربران و مدیران وبسایت را قادر می‌سازد تا هر جنبه از وبسایت خود را تنها با چند کلیک ساده مدیریت کنند.

مدیریت ایمیل

به آسانی اکانت ایمیل ایجاد کنید و با ابزاری چون Forwarder، AutoResponders، فیلتر کردن، جلوگیری از اسپم و لیست ایمیل، آن را مدیریت کنید.

دامنه

به‌راحتی و بدون محدودیت؛ Sub-Domain, Addon Domain و Park Domain ایجاد کنید و با استفاده از ویرایشگر DNS Zone، هدایت آن‌ها را در دست بگیرید. همچنین می‌توانید هر کدام از دامنه ها را به آدرس‌های مورد نظر ارجاع دهید.

مدیریت فایل

با استفاده از File Manager پیشرفته cPanel، هر آنچه که بخواهید از ایجاد و مدیریت فایل و دایرکتوری تا فشرده سازی، کد نویسی و تغییر سطوح دسترسی، همه برای شما فراهم است.

دیتابیس

حجم بالای اطلاعات خود را بدون محدودیت در دیتابیس‌های MySQL ، PostgreSQL یا MariaDB ذخیره و با استفاده از phpMyAdmin مدیریت کنید.

Backup حرفه‌ای

ابزار بسیار ساده و در عین حال حرفه‌ای و کامل cPanel، از بخش‌های مختلف اکانت به طور کامل یا جزیی Backup تهیه می‌کنند و در Local یا Remote ذخیره می‌شود.

برنامه‌های آماری پیشرفته و ایجاد لاگ

با استفاده از برنامه‌های آماری پیشرفته، کاربران و بازدید کنندگان را بشناسید و ضمن مانیتورینگ رفتار آن‌ها، ترافیک وبسایت در بخش‌های مختلف را با جزییات کامل مشاهده و بررسی کنید.

ویژگی‌های عمومی WHM ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، با ساده سازی و خودکار کردن اغلب فرایندهای میزبانی وب و مدیریت سرور، حیرت زده می‌شوید!

اکانت کاربران

اکانت کاربران را با ساخت پکیج و ارائه دسترسی، منابع و امکانات مورد نظر، در سرور مجازی یا اختصاصی ایجاد و مدیریت کنید.

مانیتورینگ سرور

هر آنچه که در سرور شما در حال اجراست، به صورت 24 ساعته و بدون وقفه، مانیتور شده و به شما گزارش می‌شوند.

انتقال و مدیریت Backup

به طور خودکار از تمامی اطلاعات بکاپ تهیه شده و ضمن ایجاد تجربه‌ای لذت بحش برای شما و کاربرانتان، انتقال اکانت بین دو سرور cPanel به گونه‌ای انجام می شود که نگرانی در خصوص از دست رفتن اطلاعات، بی معنا خواهد بود.

تجربه‌ای منحصر به فرد برای کاربران

با کمک ابزارهای ویژه و بسیار خوب WHM، شرایطی بی نظیر برای شما و کاربرانتان فراهم شده است.

برندینگ

برندینگ از مسائل مهم و با اهمیت است که تیم توسعه WHM به آن توجه کرده است. شما می‌توانید رنگ، تصویر، نام و نشان تجاری خود را در پنل کاربران اعمال کنید.

پشتیبانی از افزونه‌ها و Addon‌های معروف

با بیش از 500 برنامه کاربردی و پلاگین که هر یک بخش خاصی از نیاز شما و کاربرانتان را هدف قرار داده‌اند. با یافتن برنامه مورد نظر، آن‌ها را به WHM اضافه کنید و تجارت خود را بهبود ببخشید.

افزونه‌هایی که رایگان ارائه می‌شوند!

SpamScan

افزونه‌ای که با استفاده از قابلیت‌های آن، IP سرور شما همواره در مراکز مانیتورینگ اسپم مانیتور شده و وضعیت آن برای شما و کاربرانتان قابل مشاهده خواهد بود! اطلاعات بیشتر

Attracta SEO Tools

مجموعه‌ای از ابزار بسیار مفید و کاربردی که با استفاده از آن‌ها وبسایت شما و کاربرانتان در صدر موتورهای جستجو چون: Google، Bing و Yahoo قرار می‌گیرند! اطلاعات بیشتر

Resource Monitor

با استفاده از این افزونه، بخشی مجزا به پنل WHM اضافه می‌شود که با کمک آن بررسی و مشاهده میزان مصرف اکانت‌ها در بخش‌های: رم، پردازنده و MySQL، فراهم می‌شود. اطلاعات بیشتر

فضای مورد نیاز

قدرت پردازنده

رم مورد نیاز

سیستم عامل

20 – 40 GB

226 MHz

1024 MB

CentOS / CloudLinux / RHEL  6  64-bit

20 – 40 GB

226 MHz

2048 MB

CentOS / CloudLinux / RHEL  7  64-bit

20 – 40 GB

226 MHz

1024 MB

Amazon Linux

از پنل‌های دیگر استفاده می کنید؟