1

مدیریت cPHulk بر اساس موقعیت - Geofilter

در سی پنل 70 با استفاده از قابلیت جدید Geofilter می توانید به تفکیک نام کشور دسترسی ها به بخش لاگین را محدود یا آزاد کنید.

پشتیبانی از MySQL 5.7

cPanel در نسخه جدید بالاخره از MySQL 5.7 رونمایی کرد. چنانچه برای اولین بار اقدام به نصب cPanel می کنید MySQL 5.7 به طور پیشفرض نصب و بر روی سرور و اکانت ها فعال می شود. اما چرا MySQL 5.7 ؟

قابلیت‌های امنیتی

مسدودسازی مجزا برای هر ایمیل اکانت

پس از بهبود مدیریت ایمیل در cPanel 54، اینبار می توانید ایمیل های خروجی هر اکانت ایمیل را متوقف کرده و یا در صف ارسال قرار دهید. بدین ترتیب امکان ارسال ایمیل برای آدرس مورد نظر متوقف می شود.

SpamAssassin پیشفرض فعال می شود

در سی پنل 70، SpamAssassin به عنوان نرم افزاری برای مدیریت اسپم و نظارت بر ایمیل های دریافتی، به طور پیشفرض برای اکانت های جدید فعال می شود. بدین ترتیب کیفیت ایمیل های دریافتی ارتقا خواهد یافت.

دیگر پیشرفت‌های حاصل شده

مدیریت اعلانات برای AutoSSL

پیشتر در cPanel 68 قابلیتی به سی پنل کاربران اضافه شد تا بتوانند اقدام به مدیریت SSL و چگونگی دریافت اعلانات برای وضعیت SSL کنند. اینک این قابلیت به پنل WHM نیز اضافه شده است.

امکان استفاده از مستندات برای کار با cPanel

با تعبیه یک دکمه در سی پنل کتربران، آنها می توانند به مستندات و سدتورالعمل های سی پنل برای کار با این پنل قدرتمند دست یابند. اقدامی که پیش از این در مرکز آموزش های‌ساپورت، اجرا شده است.

سفارشی سازی پنل وضعیت

با استفاده از این قابلیت در سی پنل 70، توسعه دهندگان می توانند برای سایدبار وضعیت در سی پنل کاربران، قالب دلخواه خود را ایجاد و در مکان مورد نظر قرار دهند.

سفارش سرور و لایسنس cPanel