قابلیت‌های جدید در ناپ کامرس 4.3

قابلیت‌های جدید در ناپ کامرس 4.3

ناپ کامرس 4.3 بالاخره پس از مدت‌ها انتظار به طور رسمی منتشر شد. اما علارغم تاخیر زیاد در انتشار این نسخه باید بگوییم که ارزشش را داشته و تحولات موثر و بسیار خوبی در آن لحاظ شده است.
از سرعت و امنیت گرفته تا بهینه سازی، ارتقا سئو و …

بر اساس تست‌های صورت گرفته و اعلام توسعه دهنده، سرعت و سئو در این نسخه افزایش قابل توجهی یافته است. در ادامه به تشریح تغییرات مهم این نسخه می‌پردازیم…

پیشرفت چشمگیر عملکرد

ناپ کامرس 4.3 سریعترین نسخه توسعه داده شده تا کنون است که به لطف یک سیستم Caching جدید و همینطور حذف Entity Framework حاصل شده است به طوریکه نتایج Google page Speed در سقف خود 100/100 گزارش شده است. در این نسخه مشتریان با سرعت و کیفیت بسیار بیشتری با فروشگاه آنلاین شما کار می‌کنند و هم در بخش مشاهده و بررسی محصولات و هم در بخش خرید تجربه بسیار بهتری خواهند داشت.

علاوه بر تقویت عملکرد، حذف Entity Frame Work باعث شده تا امکان استفاده از MySQL نیز برای ناپ کامرس 4.3 فراهم شود. بنابراین در این نسخه امکان استفاده از MySQL نیز وجود دارد.
همچنین در این نسخه دیگر نیازی به اجرای اسکریپت SQL برای ارتقا وجود ندارد و فرایند ارتقا براحتی انجام می‌شود.

خرید هاست ناپ کامرس 4.3

استفاده از ASP.NetCore 3.1

ناپ کامرس تلاش داشته تا همواره در استفاده از تکنولوژی‌های جدید پیشرو باشد. به همین دلیل ناپ کامرس 4.3 از تازه ترین نسل ASP.NetCore 3.1 استفاده کرده است. این نسخه از ASP.NetCore که در سرورهای HiSupport نیز تا آخرین نسخه ارایه شده است تا 3 سال دیگر توسط مایکروسافت بروزرسانی می‌شود و از پشتیبانی کامل مایکروسافت برخوردار است.

هاست ناپ کامرس در HiSupport، از این نسخه از ASP.NetCore پشتیبانی می‌کند بنابراین می‌توانید در این سرویس اقدام به نصب ناپ کامرس 4.3 کنید.

مایکروسافت برنامه ریزی کرده تا ASP.NetCore 3.1 را مدام بروزرسانی کند و لذا هم به لحاظ امنیتی و هم سرعت و قابلیت‌ها، رو به رشد است. به هم دلیل است که توسعه دهنده پیشنهاد کرده که از ناپ کامرس 4.3 استفاده کنید تا از این قابلیت‌ها بهره‌مند شوید. سرعت و امنیت بیشتر. چی از این بهتر؟!

هاست مخصوص ناپ کامرسقدرتمند مجهز به ASP.Netcore 3.1 و پشتیبانی از ناپ کامرس 4.3

 

پشتیبانی از MySQL

اگر چه ناپ کامرس 4.2 امکان اجرا در سرورهای لینوکس برخوردار از ASP.NetCore را داشت اما همچنان از دیتابیس Microsoft SQL Server استفاده می‌کرد. با وجود اینکه اضافه کردن MySQL کار سخت و پیچیده‌ای برای توسعه دهنده بوده اما در هر حال در ناپ کامرس 4.3 امکان استفاده از دیتابیس MySQL فراهم شده است.

افزونه Facebook Pixel

این افزونه برای صاحبان فروشگاه‌ها یک مزیت مهم محسوب می‌شود چراکه افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت.

با استفاده از این افزونه این امکان فراهم می‌شود که اقدامات بازدیدکنندگان/مشتریان را مانیتور و دنبال کنید و بر اساس آن تبلیغات Facebook را هدفمند و بهینه کنید. بدین ترتیب تبلیغات Facebook بر اساس رفتار هر مشتری به ایشان نمایش داده می‌شود.
این افزونه توسط تیم ناپ کامرس توسعه داده شده و رایگان در اختیار شما می‌باشد.

در این مقاله سعی کردیم فقط به 4 قابلیت مهم ناپ کامرس 4.3 بپردازیم اما جالب است که بدانید علاوه بر موارد فوق، ناپ کامرس 4.3 حدود 172 تغییر و بروزرسانی دیگر داشته است. مواردی که در مدیریت فروشگاه و مشتریان تاثیر قابل توجهی دارند.

جهت مشاهده 172 بروزرسانی دیگر لطفا به این لینک مراجعه کنید.

لینک‌های مفید

هاست مخصوص ناپ کامرس 4.3
دانلود nopcommerce 4.3
انجمن ناپ کامرس

منابع

درباره نویسنده

دیدگاه خود را ارسال کنید