66امین نشست تجربه کاربری شیراز

66امین نشست تجربه کاربری شیراز

66امین نشست جامعه تجربه کاربری شیراز با موضوع تحلیل و بررسی داده ها و بصری کردن اطلاعات برگزار شد.
در این نشست که با حضور جمعی از صاحبین کسب و کارهای آنلاین کشور و همینطور افراد فعال و علاقه مند در حوزه طراحی و IT برگزار گردید، استارتاپ های موفق، به تشریح تجربیات خود در این حوزه پرداخته و مطالب به بحث و گفتگو گذاشته شدند…


های ساپورت نیز ضمن حمایت از برگزاری چنین همایش هایی، مفتخر است که در این نشست صمیمی حضور داشته و با بیان دیدگاه ها و تجریبات خود آن ها را در اختیار حضار قرار داد.
های ساپورت امید دارد با حمایت از چنین مجامعی روز به روز به اعتلای دانش جمعی و کیفیت محصولات و خدمات اضافه کند.

تحلیل و بررسی داده ها و بصری کردن اطلاعات چیست؟
به هر بخش زندگی که نگاه میکنید، موج بزرگی از داده در آن بخش جریان دارد. از داده های مربوط به حساب های مالی و خرجی های روزانه گرفته تا داده های مربوط به ساعت هایی که به هر کاری اختصاص میدهید و. ….. این داده ها این قدر زیاد هستند که به راحتی امکان پردازش ندارند و بدون پردازش هم، علارغم ارزشی که در آن ها نهفته است، معنایی برای شما نخواهند داشت. بصری کردن اطلاعات، هنری هست که به واسطه آن می توانید داده ها را طوری نمایش دهید که به راحتی قابل درک و یا مدیریت کردن باشند و در نهایت می توانید از اطلاعاتی که از این داده ها بدست می آید در تصمیم گیری ها استفاده و نسبت به آن ها حس پیدا کنید. لذا نیاز به ارائه داده ها به روشی که ارزشی را ارائه دهد نیازی است که هر روز بزرگ و بزرگتر میشود.

وبسایت جامعه تجربه کاربری شیراز

درباره نویسنده
شیوا سیاهوشی
او دانش آموخته مترجمی زبان انگلیسی است و علاقه زیادی به دنیای فناوری اطلاعات، دیجیتال، هاستینگ و آنچه او را در این حوزه درگیر می کند دارد. او گل و گیاه را زیاد دوست دارد و همیشه در کنار خود یک یا دو گلدان کوچک نگهداری می کند.

دیدگاه خود را ارسال کنید