امکان بازیابی فایل در پنل کاربران!

تفاوتی نمی کند که شما کاربر WHM باشید یا cPanel، در سی پنل 68 کاربران نیز علاوه بر Admin می توانند از بکاپ های موجود فایل مورد نظر خود را استخراج و مورد بازیابی قرار دهند. این ویژگی همواره توسط کاربران cPanel درخواست میشد، اما هم اینک به حقیقت پیوسته است!

AutoSSL سریعتر و آسان تر!

در cPanel 68، نه تنها نصب و بروزرسانی AutoSSL سریعتر شده است بله اعلان های بسیار مفیدی برای کابران پیش بینی شده است. هر زمان که SSL نصب و بروزرسانی می شود یا قرار است بزودی منقضی شود، کاربر یک ایمیل دریافت می کند. اعلان ها حتی می توانند مشکلات احتمالی را نیز از طریق ایمیل گزارش دهند.

برای توسعه دهندگان

addpkgxt و delpkgkext دو نمونه از تماس های جدید API

اما سومین تغییر API در نسخه های اخیر cPanel، انعظاف پذیری بیشتر آن را بدنبال داشته است. توابع زیادی به API جدید اضافه شدند تا مدیریت بهتری فراهم شود. از جمله مهمترین موارد می توان به امکان call کردن جهت اضافه یا حذف افزونه های تعریف شده بر روی پکیج ها اشاره کرد.

بروزرسانی و گسترش کد تایید اعتبار (API Tocken)

پس از انتشار API جدید در cPanel 64 و تحولات ایجاد شده در آن، اینبار شاهد این هستیم که آزادی عمل بیشتری به مدیران سرور ارائه شده است. با انتشار cPanel68، می توانید API را بر اساس سیاست های خود تغییر دهید و امتیازات آن را برای زیر مجموعه های خود به خصوص اکانت های نمایندگی کم یا زیاد کنید.

برای مدیران سرور

ابزار ارتقا به EasyApache 4

پس از انتشار نسخه CURRENT سی پنل 62، کاربران ابزاری در دست داشتند تا EasyApache 3 را به 4 ارتقا دهند. از این پس در تمامی نسخه ها و سطوح انتشار یافته cPanel، امکان ارتقا به Easyapache 4 وجود دارد.

پشتیبانی از Virtuozzo 7

با تغییراتی در نسخه جدید cPanel، از این پس می توانید آن را در سرورهای مجازی ساخته شده با سیستم Virtuozzo 7 نیز نصب و مورد استفاده قرار دهید.

گامی دیگر جهت شناسایی اسپمرها

در سی پنل 66 شاهد اضافه شدن امکانی برای مانیتورینگ روزانه ایمیل های ارسالی بودیم، سی پنل 68 اینبار پا را فراتر گذاشته و هر 15 دقیقه یک بار ایمیل های ارسالی از یک اکانت را بررسی می کند. اگر تعداد ایمیل های ارسالی (به استثنا Mailing List) فراتر از 500 عدد باشد، مدیر سرور نیز با یک پیام متوجه موضوع می شود.

برای عموم کاربران

شناخت بهتر شما در بین مشتریان

در گذشته امکان سفارشی سازی برخی از بخش های پنل کاربران مانند لوگو و ... وجود داشت. در cPanel 68 شما همچنین می توانید اطلاعاتی چون آدرس و راه های ارتباطی خود را نیز به آن اضافه کنید تا در بخش های پیش بینی شده در معرض دید عموم کاربران قرار گیرد.

سریعتر از همیشه با mod_http2

با ارائه ماژول mod_http2 سی پنل رسما اعلام کرد که از HTTP/2 پشتیبانی می کند. بنابراین اگر از EasyApache 4 استفاده می کنید باید بدانید که با نصب mod_http2، سرعت بارگذاری وبسایت ها بیش از پیش افزایش خواهد یافت. جهت اطلاع شما تا این لحظه تنها 13.7% از 10 میلیون وبسایت اول دنیا از HTTP/2 استفاده می کنند.

مطابقت با استانداردهای PCI Compliance

ارتقا لایه امنیتی سیستم با استفاده از TLS 1.2 مورد استفاده در بخش هایی چون: POP, SMTP, IMAP و FTP و همچنین تجهیز OpenSSL، استانداردهای امنیتی سی پنل 68 را بیش از پیش به پروتکل (PCI (Payment Card Industry نزدیک کرده است.

سفارش سرور و لایسنس cPanel